Кои са най-добрите хостинг компании в България?

Дискусия в 'Хостинг и Домейни', започната от iisark, 23 Мар 2015.

1. iisark

iisark Administrator
    Екип 3mart

Член от:
    12 Яну 2015
    Постове:
    105
    Харесвания:
    4
    Сигурен съм, че тази тема интересува повечето хора, които имат собствен уеб сайт. Помогнете ни да направим списък с най-добрите хостинг фирми на българския пазар, в съотношение качество/цена, за да бъдем максимално полезни на нашите потребители.

Ще помоля представители на хостинг компании да не се саморекламират тук.

2. seobg

seobg Member

Член от:
    23 Мар 2015
    Постове:
    82
    Харесвания:
    7
    За мен най-добрата хостинг компания у нас (а и не само) е Host Bulgaria. Държа да подчертая, че нямам никаква връзка с компанията, освен че ползвам хостинг услугите им от 7 години и нямам намерение да ги сменям.

Цени: 5 звезди
    Съпорт: 5 звезди
    Сървари: 4 звезди

3. logout

logout Member

Член от:
    25 Юни 2015
    Постове:
    100
    Харесвания:
    5
    За сайта на моята фирма използвам услугите на един малко популярен хостинг - coolicehost. Цените не са от най-ниските, но за сметка на това качеството е невероятно. Съпорта е 5*, отделно собственикът е голям специалист и прави всичко възможно услугата му да е в крак с най-новите технологии, което не се забелязва при други доставчици.

• Like Like x 1
  4. NovaPS

NovaPS New Member

Член от:
    25 Юни 2015
    Постове:
    13
    Харесвания:
    0
    Hostbulgaria, Superhosting, Jump.bg доволен съм и от трите. Ако си плащаш достатъчно всичко е наред, ако минаваш по ниските планове за шаре хостинг почваш да пискаш като докараш малко трафик по сайтовете си :)

5. MyWeb

MyWeb Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    82
    Харесвания:
    9
    Аз лично ползвам Делта,Суперхостинг и Джъмп. Така от Делта съм от вече 6-7 месеца доволен съм и то доста. Суперхостинг вече не броя годините от тях съм много доволен винаги когато съм имал проблем е решаван много бързо точно и коректно.Джъмп няма да коментирам :)

6. AlkatrazBG

AlkatrazBG Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    31
    Харесвания:
    1
    Еми аз да кажа че използвам Jump от години и съм много доволен до сега не съм имал проблем надявам се и сега че подочух че Делта ги е купила да няма проблеми :)

7. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    Всички изброени от по старите компании имат по някой и друг голям гаф и малко станаха само на принципа да се печели, едно време ти вършеха доста неща на мига и безплатно, а сега всичко за пари

8. Maverick

Maverick Member

Член от:
    27 Юни 2015
    Постове:
    472
    Харесвания:
    18
    Аз ползвам суперхостинг и съм доволен. Преди тях съм ползвал почти всички по-известни компании, но накрая щом съм останал само при супертие, значи има причина.

9. sukreto

sukreto New Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    15
    Харесвания:
    0
    Аз съм на Суперхостинг вече 4 година и съм много доволен винаги са откликвали когато имам проблем с сайта ми

10. mometo88

mometo88 Member

Член от:
    1 Юли 2015
    Постове:
    35
    Харесвания:
    4
    Аз имам домейни в Супирхостинг и хост бг, за другите не мога да дам мнение, тези ми вършат работа засега.

11. gitik12

gitik12 New Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    15
    Харесвания:
    0
    Аз не разбирам ползвам Host.bg и съм доволен!

12. Teodora A

Teodora A New Member

Член от:
    13 Фев 2019
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    За по-големи сайтове, които изкат повече ресурси и имат много артиколи хостинга може да не им се отразява много добре на сайта. За мен Cloudware са от най-добрите в България, а и не само.

Последна редакция: 26 Фев 2019
  13. Делчо Делчев

Член от:
    25 Юни 2021
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    През годините съм използвал доста хостинг компании. Някой от тях даже вече не съществуват. В момента ползвам услугите на Jump. Доволен съм много!

14. Petya Mladenova

Petya Mladenova New Member

Член от:
    8 Сеп 2021
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Мои уеб проекти са на Coolicehost и клиентски на Jump почти от самото стартиране на хостинг компаниите.

По качество и бързина са без аналогия (по мои наблюдения). Ъптаймът на сървърите им не пада под 99.98% за месеца. И двата хоста предоставят ултра бърз Litespeed сървър.

Клиентската им поддръжка е на ниво и професионална. Прогресират постоянно, цените им са прозрачни и без скрити такси при подновяване. Не са се завишили през годините за плановете, които ползвам.

Джъмп дори стартираха нов споделен план "Хостинг ONE" с месечна цена 2.90 лева.

До този момент нямам неприятни моменти, напротив - доволна съм и от новостите, които внедряват. :)

Последна редакция: 14 Сеп 2021

Сподели Страницата