MoiatDom.com търси партньори!!!

Дискусия в 'Партньорство, Спонсорство и Инвестиране', започната от W-SEO, 5 Дек 2019.

1. W-SEO

W-SEO Member

Член от:
    27 Яну 2018
    Постове:
    93
    Харесвания:
    8
    MoiatDom.com търси партньори!!!
    Ако искате да бъдете включени, пишете на Л.С.

2. gogogo

gogogo Member

Член от:
    11 Юли 2018
    Постове:
    101
    Харесвания:
    15
    Хубаво е, че сте разбрали, че SEO дейността сама по себе си е вятър работа и трябва да заложите на създаване и развиване на тематични сайтове, които по-нататък да ползвате за подобряване на сео-то на вашите клиенти. Но все си мисля, че правите нещата на обратно. Не е опция да предлагате партньорство с никому неизвестен сайт, а по-добре първо да наберете достатъчно полезно съдържание. Отивате в най-близкия строителен магазин и им казвате, че искате да представите продуктите им в сайта ви (безплатно). След това обикаляте още няколко такива и когато имате вече достатъчно партньори вече може да търсите и нови.

По подобен начин стои и със сайта ви за селата. Обиколете 20-на забутани селца, разпитайте кметските им наместници и представяйте в сайта си тези села. Много по-успешен ще е бизнесът ви там, ако представяте селата където евентуално желаещите могат да отидат на почивка или да закупят имот.

3. W-SEO

W-SEO Member

Член от:
    27 Яну 2018
    Постове:
    93
    Харесвания:
    8
    Благодарим Ви за мнението! Поздрави и весели празници!

4. РФР

РФР Member

Член от:
    5 Май 2018
    Постове:
    31
    Харесвания:
    0
    Какъв тип партньорство?
    Имаме платформа за недвижими имоти - https://kupinaemi.bg/ , бихме могли да сме си взаимно полезни.

5. dimokimo

dimokimo New Member

Член от:
    22 Дек 2019
    Постове:
    14
    Харесвания:
    0
    Като гледам сайта Ви ми хрумна идея за интересен партньор. Не зная точно какво търсите, но тези момчета от https://magprom.net/ предлагат доста интересни стоки за дома и строителството с повредена опаковка при транспорта. Не са много известни, но съм поръчвал от тях и съм супер доволен. Доста евтини неща имат, които не може да се намерят другаде.

Сподели Страницата