Handmade картички

Дискусия в 'Съвети и Идеи за Дребния Бизнес', започната от ostava26, 8 Фев 2016.

1. ostava26

ostava26 Member

Член от:
    29 Сеп 2015
    Постове:
    45
    Харесвания:
    0
    Майка ми е пенсионерка и постоянно си майстори някакви неща вкъщи (художник е по професия). Цялата й къща е пълна с направени картички за всякакъв повод - сватба, раждане, завършване. Казвам й да спре да ги прави, защото няма къде да ги държи, а тя все твърди, че все някога ще потрябват. После ми хрумна дали да не започна да ги продавам?! Дали някой би купил ръчно направена картичка? Вярно е, че са много красиви, но ще са и по-скъпи, тъй като те са не просто принтирани, а изработвани с часове. Дали да пробвал или няма смисъл?

2. Tobleroom

Tobleroom Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    136
    Харесвания:
    2
    Не ти пречи да пробваш. Особено по сватби съм забелязал, че доста често са ръчно направени. Ако има и определени изксвания към визията на картичката, ще е още по-скъпа услугата, а резултатът определено ще е впечатляващ. Ако майка ти наистина й се занимава - според мен трябва да опитате.

3. rio_ bolgarin

rio_ bolgarin New Member

Член от:
    9 Фев 2016
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Организирал съм кръщанета и т.н. и мога да те уверя, че в повечето от случаите хората са с такива картички - направени. Има много интересни, не знам доколко интересни може да ги направи майка ти - аз съм виждал със снимка на бебето и като се отваря картичката става много интересно, някакво като 3D.

4. Smilena

Smilena New Member

Член от:
    29 Дек 2017
    Постове:
    27
    Харесвания:
    2
    Това е хит в момента!
    Всички знаем за Хенд Мейд фестовете и базарите! Те се превърнаха в традиционни фестивали на хенд мейд културата, който се провежда периодично у нас! На тях можете да видите много пъстри и талантливи хора и всички те са създали вълшебство с ръце и душа, точно като на майка ви! Участвайте! Направете си и facebook страница и ги предлагайте и там!

• Like Like x 1
  5. Viktor Arsov

Viktor Arsov Member

Член от:
    20 Сеп 2018
    Постове:
    47
    Харесвания:
    1
    Здравейте, престрашихте ли се да направите първата стъпка? Споделете как върви проекта.

6. mikosito

mikosito New Member

Член от:
    8 Май 2016
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    Прати да хвърлим едно око за какво иде реч ...

7. mikosito

mikosito New Member

Член от:
    8 Май 2016
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    Прати да хвърлим едно око за какво иде реч ...

Сподели Страницата