500affiliates - въпросче

Дискусия в 'PPC , SEM и Афилиейт Маркетинг', започната от nelioneil, 3 Сеп 2015.

1. nelioneil

nelioneil Member

Член от:
    23 Юли 2015
    Постове:
    82
    Харесвания:
    0
    Понеже с Адсенса нещата не станаха, реших да се насоча към affiliate-а. Ровех и търсех, като се спрях на този сайт. Обаче има 2 плана, от които мога да избера:
    1) 1. CPA Plan - You'll receive a fixed payment for each Qualified Real Money Trader you bring to the site, who registered within the last 12 months.

2) 2. Revenue sharing - Using this plan you receive a percentage of the MGR (Monthly Gross Revenue) created by the users you referred to us, and who were signed up within the last 12 months.

Доколкото разбирам, при вариант 1 ще получавам фиксирана сума, която за България е нищожна. За до 5 привлечени търговци от България (които ще са масово, предполагам) получавам 150$, а от страни като Швеция и Германия - 500.
    Вторият вариант е да получавам процент от печалбата, който е 20%.

Някой, който разбира от това нека ме посъветва нещо.
    Сайтът ми включва информация за техника.

2. lorraine.1

lorraine.1 Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    134
    Харесвания:
    0
    Ако е така, както си го описал, смятам, че първият вариант е по-удачен.

3. Ste Hughes

Ste Hughes Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    132
    Харесвания:
    0
    Колкото познати имам, всичките са ми казвали, че вземат процент от продажбите. Много зависи за какви продажби става въпрос, де. За нещо от 1000$ или за нещо от 10.

4. sirearl

sirearl Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    133
    Харесвания:
    0
    Колега, има и вариант Both. Защо не пробваш с него?

5. Mystro

Mystro Member

Член от:
    23 Юли 2015
    Постове:
    86
    Харесвания:
    1
    Е, как така и двете? Къде е уловката? Не може да вземаш и пари, и процент. Затова по-добре са парите.

Сподели Страницата