търся партньор за онлайн магазин

Дискусия в 'Партньорство, Спонсорство и Инвестиране', започната от flash, 21 Юли 2019.

1. flash

flash Member

Член от:
    10 Юни 2016
    Постове:
    40
    Харесвания:
    1
    търся партньор от 2 години търгувам онлайн с бижута /нисък ценови клас/,искам да си направя и онлайн магазин засега имам само фейсбук страници.варианти на партньорството 1.Човек занимаващ се с изработване на онлайн магазини като той участва главно със уменията си в съдружието и направи онлайн магазина.И 2. човек който има желание да ми е партньор 50 на 50 във всички аспекти на търговията .Уверявам ви че това е печеливш бизнес основно поради голямата надценка която може да се поставя на артикулите.Детайли при личен контакт.И 3.Човек който осигури или плати такъв он.магазин му се признава като участие със съответната сума която аз ще изравня със стоката която ще се продава*бижута*

2. gogogo

gogogo Member

Член от:
    11 Юли 2018
    Постове:
    70
    Харесвания:
    11
    Защо бързаш с пускането на онлайн магазин. Такива магазини под път и над път. По-скоро е добре да започнеш със сайт в който да представяш дейността си и да впечатляваш клиентите си. Ако започнеш и блог ще е също голям позитив. След това постепенно може да добавиш каталог на продукти, възможност хората да ги наблюдават и постепенно да го трансформираш към онлайн магазин.
    Иначе вървиш по известен отъпкан път по който са хукнали много хора. И не се впечатлявай, ако утре се появи някой, който да копира целия ти магазин, да намери доставчиците ти и да те бие по цени. Трябва емоционално да обвържеш хората, а не само да ги привличаш чрез вида на продукта.

• Like Like x 1
  3. marvih2008

marvih2008 New Member

Член от:
    9 Авг 2019
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    За каква сума като инвестиция става въпрос?

4. flash

flash Member

Член от:
    10 Юни 2016
    Постове:
    40
    Харесвания:
    1
    МАЛКА АЗ НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯМ ВЕЧЕ НА 62 ГОД . съм и действам много предпазливо и обмислено ,въпрос на разговори е до къде би могло да се разгърнем в този бизнес. Аз по скоро търся съмишленик с който да минем на по горно ниво и по адекватно да уплътним пазарната ниша.ТОЗИ БИЗНЕС МОЖЕ ДА СЕ ВЪРТИ И С 1000 ЛВ Може и с 10000 хил.лева. въпрос на разговори е .

Сподели Страницата