Сайт за Филми и Сериали онлайн

Дискусия в 'Покупко-продажба на Уебсайтове и Онлайн Магазини', започната от Mist Studio, 24 Фев 2019.

1. Mist Studio

Mist Studio New Member

Член от:
    24 Фев 2019
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте, колеги продавам сайт за гледане на филми и сериали онлайн, който използва WordPress.

За 3-4 месеца сайта има 10 000+ посещения без реклами и тем подобни.
    Сайта има хубав и стилен дизайн който грабва окото, ако искате мога да променя дизайна Безплатно!
    Включва 13 плъгина, които ви дават възможност да добавяте информация за филми и сериали директно от themoviedb.org и подържа 7 видео хостинга от които може да добавяте вашите филми и сериали.
    Ако искате да видите сайта в действие ето ви линк към сайта: https://toroplay.eu/
    За повече информация може да се свържете с мен за да ви обясня повече как работи.

Цената е 100лв.

2. serdmit

serdmit New Member

Член от:
    4 Сеп 2019
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Сайта вече е неактивен. Интересно ми е защо не го развивахте ами сте го били пуснали за продажба? Насочил съм се към същатата ниша. Ще съм благодарен за мнението Ви!

3. gogogo

gogogo Member

Член от:
    11 Юли 2018
    Постове:
    73
    Харесвания:
    11
    Тази ниша е отдавна пренаселена и затова няма хляб в нея. По-добре се насочи към по-сложна тематика, ако и да трябва да развиваш сайта доста по-дълго преди да го пуснеш.

Сподели Страницата