Продаване на картини

Дискусия в 'Бизнес Идеи', започната от bgmafia, 23 Юли 2015.

1. bgmafia

bgmafia Member

Член от:
    23 Юли 2015
    Постове:
    77
    Харесвания:
    0
    Имам тази дарба да рисувам, но се чудя дали някой може да ми купува картините. Най-вече рисувам пейзажи, това е моята страст. Има ли смисъл да започвам, защото имам фейсбук група с картините, имам над 1000 лайка, но само 4 са пожелали да си купят.

2. nelioneil

nelioneil Member

Член от:
    23 Юли 2015
    Постове:
    82
    Харесвания:
    0
    Защо се подценяваш? Ако наистина имаш тази дарба, ще имаш успех. Аз познавам доста ценители, чиито къщи са целите в картини от такива като теб. Не професионални художници, а любители. Направи си хубав сайт, пусни някакви примемливи цени, но не и някакви смешни по 2лв.

3. Raw Rob

Raw Rob Member

Член от:
    23 Юли 2015
    Постове:
    84
    Харесвания:
    0
    Ако не си уточнил във фейсбук сраницата си, че продаваш, а въпреки това са се появили желаещо, според мен ще имаш успех. Ти пробвай, пък нищо не губиш, нали така? Направи си блог или нещо такова, лесно ще го разпространиш чрез фейсбук, така че опитай.

4. momo11

momo11 Member

Член от:
    5 Юли 2015
    Постове:
    50
    Харесвания:
    0
    Аз мога да опитам да ти намеря купувачи извън България, ако имаш интерес може да драснеш едно Лично съобщение :)

5. Jason L

Jason L Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    135
    Харесвания:
    1
    Няма какво да му мислиш. Ако си го решил, направо действай. Нищо не губиш. Имаш достатъчно голяма аудитория във фейсбук, като предполагам е с потенциал за разширяване на публиката. Направи си сайт, сложи цени и смятам, че и първите клиенти ще дойдат.

6. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    От написаното разбирам едно - направи си още 10 000 лайка и ще имаш 40 продажби

7. armada

armada New Member

Член от:
    24 Авг 2015
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Може ли да видим някоя картина, ще потърся един френски сайт, той е голяма борса за картини и ще ти го пратя на лично съобщение.

8. denica

denica New Member

Член от:
    9 Дек 2019
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте , отново отварям темата за "Продаване ка картини". Аз също съм млад художник , но не мога да си намеря пазар , тук в България. Ако все още някой може да помогне и има информация, ще бъда изключително благодарна .

Сподели Страницата