Продавам фб страница

Дискусия в 'Покупко-продажба на Профили, Страници и Групи', започната от Darina N., 27 Апр 2020.

1. Darina N.

Darina N. New Member

Член от:
    27 Апр 2020
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Продавам фб страница с 9.7 к харесвания и последователи. Достига до голяма аудитория. Всичките последователи са българи. Не е развивана от 2016, но сега отново започнах да качвам и има все още огромен интерес. Страницата е фен страница на българска знаменитост. Може да се използва за рекламация на ваш бизнес или да достигнете 10к и да започнете да печелите пари от нея.

2. Sunny

Sunny New Member

Член от:
    27 Апр 2020
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Имам интерес.

3. Darina N.

Darina N. New Member

Член от:
    27 Апр 2020
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Цената й е 200 лева, последните дни качвах няколко поста и достигат до 5-6 хиляди човека, има интерес все още ! Хубавото на страницата е, че е от 2012г. , когато алгоритъмът на фейсбук беше доста по-различен и сега е почти невъзможно без спонсориране (в реклами) да се достигне до такава гледаемост ! :)

4. Darina N.

Darina N. New Member

Член от:
    27 Апр 2020
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    перфектна е за реклама на продукти, бизнеси. Попринцип тя е фен страница, но последователите й си мислят , че това е истинската българска знаменитост и така могат още по-лесно да бъдат манипулирани за някакви бизнес реклами, ако ме разбирате. Но при желание може напълно да се промени концепцията на страницата :) !

5. Sunny

Sunny New Member

Член от:
    27 Апр 2020
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Може ли линк ?

6. Kaloyan1

Kaloyan1 New Member

Член от: