Предлагам БЕЗПЛАТНИ дигитални услуги

Дискусия в 'Freelance Услуги', започната от SavaBarbarov, 1 Дек 2018.

1. SavaBarbarov

SavaBarbarov New Member

Член от:
    1 Дек 2018
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте форум!

Както заглавието на темата гласи - не той не е кликбейт - предлагам безплатни дигитални услуги.

Изработка на уебсайтове, онлайн реклама, графичен дизайн,интеграция на системи CRM и всичко друго което не се сещам!

Ако до тук не сте си задали въпроса "тоя или ще е някъв scammer" (и би трябвало lol) или някъв изтръпнал на дъвки турбо то ще ви кажа каква е моята мотивация още сега.

Наел съм се с нов бизнес - дигитална агенция - и съм на мнение, че ще ми трябва много готино и свежо портфолио. Аз смятам, че тук има много кадърни хора и с удоволствие бих завъртял някое друго изречение.

Няма да навлизам в детайли тук - ако случайно имате въпроси или искате да свършим някаква работа то всеки е добре дошъл да ми пише на лично и да разменим някой контакт.

2. SavaBarbarov

SavaBarbarov New Member

Член от:
    1 Дек 2018
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте отново!

Получих куп съобщения - за което ви благодаря! Така както го виждам имам място за още 2 максимум 3 проекта които мога да вметна в графика.

Пиша това за да няма сърдити ако се окаже, че съм поел други ангажименти.

3. gogogo

gogogo Member

Член от:
    11 Юли 2018
    Постове:
    59
    Харесвания:
    10
    Като публична идея ще ти дам да направиш онлайн реклама на този форум тук. Така няма да помогнеш на един човек, а на всички потребители на този форум. Аз отдавна искам да се появи форум с подобна атмосфера и да стане популярен, защото именно такова място е много подходящо за да си представям проектите. В момента посещаемостта е под всякаква критика, така че няма смисъл да се опитвам дори...

• Like Like x 1
  4. iisark

iisark Administrator
    Екип 3mart

Член от:
    12 Яну 2015
    Постове:
    104
    Харесвания:
    4
    Евала колега, че предлагаш безплатни услуги на потребителите, повече такива хора ни трябват в този форум. А на gogogo искам да му кажа, че трафика на форума расте от само себе си, още не е кой знае колко, но вече влизат поне 300 - 400 различни хора всеки ден и всеки месец се увеличават

• Like Like x 1

Сподели Страницата