ПРЕДТРЕНИРОВЪЧНИ ПРОДУКТИ

Дискусия в 'Реклама в Интернет - Търси / Предлага', започната от peterivanov14, 15 Дек 2020.

1. peterivanov14

peterivanov14 New Member

Член от:
    14 Дек 2020
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Здравейте, новак съм във фитнеса. В момента тренирам основно на лостове и вкъщи. Случайно чух, че има продукти, които са за преди тренировка. Дали бихте ми дали мнения и съвети за използването им?

2. Дияна

Дияна New Member

Член от:
    14 Дек 2020
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравей, според мен не ти трябва да взимаш подобен тип продукти. Едно добро, късо еспресо върши същата работа и стимулира нервната система. Аз наскоро го открих това и бях в разглеждане на кафе машини, но накрая се спрях на такава с капсули от Техномаркет.

3. peterivanov14

peterivanov14 New Member

Член от:
    14 Дек 2020
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Супер идея е. Не се бях замислял, много благодаря!

4. 1cam

1cam Member

Член от:
    18 Юни 2020
    Постове:
    32
    Харесвания:
    0
    За първи път виждам човек, който да дава съвети как ... се пише кафе! Ами някоя хлебарница да ми предложиш, ама да е по-онлайн и добре брандирана като примерно emag.bg? От това да ползвате сайта само за SEO го освинвате и пречите на евентуално заблудени реални хора да напишат наистина нещо нормално. Не, че не се случва, но попадайки на такава фалшива тема като тази веднага биха се разочаровали.
    Чудно ми е как сайтът не е налазен от грубите спамери. Явно притежава някаква добра анти-спам защита...

: фитнес

Сподели Страницата