Магнитни букви за кола

Дискусия в 'Бизнес Идеи', започната от bgdesigner, 29 Мар 2015.

1. bgdesigner

bgdesigner New Member

Член от:
    29 Мар 2015
    Постове:
    6
    Харесвания:
    0
    Имам една щура идея от известно време насам - да създам магнитни букви, които да се прикрепват към колите. Така всеки, който си ги купи може да изписва надписи върху колата си които да сменя както си поиска. Мислите ли, че тази идея е тъпа?

2. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    Идеята е добра, но не знам дали няма да е като реклама и да трябва да се плаща нещо за това, иначе почти всички таксиджи ще си купят, а пък лапетата от квартала ще ги махат, и ще стане като в онзи стар филм с Чарли Чаплин и хлапето където трошеше стъклата, ти ще продаваш магнитните букви, децата ще ги краднат и ти ще продаваш отново, това е в кръга на майтапа :D

3. logout

logout Member

Член от:
    25 Юни 2015
    Постове:
    100
    Харесвания:
    5
    Магнитните ще са доста по-скъпи от някакви които да се лепят с лепило. Отделно ти трябва много силна магнитна лента за да си сигурен че някоя буква няма да се отлепи в движение. Иначе като идея звучи интересно. По-скоро ти препоръчвам варианта с лепило обаче.

4. Maverick

Maverick Member

Член от:
    27 Юни 2015
    Постове:
    472
    Харесвания:
    18
    Мисля, че при една малко по-висока скорост всеки ще се прости със своите магнитни буквички.

5. Lifebeyounearth

Lifebeyounearth New Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    20
    Харесвания:
    0
    И като се прибираш всеки път ще трябва да си сваляш надписите от колата, иначе няма на сутринта да си ги намериш.

6. Logo Supremo

Logo Supremo Member

Член от:
    4 Юли 2015
    Постове:
    106
    Харесвания:
    1
    Виж ако ги продаваш на автомагазини или рекламни къщи, който да ги продават като реклама към колите, може и да направиш някой оборот. Ама аз лично не бих си изпраскал някой надпис на колата. Щом са магнитни, ще се личат и няма да са като фолиото. Значи, ще има някаква дебелина.

7. giftsobg

giftsobg New Member

Член от:
    25 Апр 2021
    Постове:
    8
    Харесвания:
    0
    Кажете фирма

Сподели Страницата