Лаптопче за студент

Дискусия в 'Онлайн Mагазини', започната от mirel, 12 Яну 2020.

1. mirel

mirel Member

Член от:
    12 Юли 2017
    Постове:
    38
    Харесвания:
    3
    Здравейте! Синът ми заминава да учи и искаме да му вземем едно лаптопче. Не разбирам много от техника. Можете ли да ми препоръчате нещо?

2. BabyBuffet

BabyBuffet New Member

Член от:
    20 Яну 2020
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Здравейте! Аз използвам Dell Inspiron 3582 от няколко месеца вече и съм много доволен. Цената му в момента е доста добра (можете да го намерите по 700 лв. с SSD). Перфектен е за работа - 8 gb ram, добър процесор и най-важното е, че има SSD и зарежда изключително бързо. Надявам се, да съм ви помогнал в избора. :)

3. cyberpunk00

cyberpunk00 New Member

Член от:
    22 Дек 2019
    Постове:
    17
    Харесвания:
    0
    Dell е наистина добра опция като компромис на цената и съществременно добро качество. Потърсете и в този сайт също https://plasico.bg/ аз лично пазарувам IT продукти от тях основно. Доставят бързо и цените са им наистина конкурентни. Имат и втора употреба също, до което разбирам, че понякога се налага човек да прибегне.

4. optimeon

optimeon New Member

Член от:
    27 Юни 2020
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    може би нещо на леново

5. 1cam

1cam New Member

Член от:
    18 Юни 2020
    Постове:
    5
    Харесвания:
    0
    @optimeon,
    Видно е, че си нов тука и не знаеш някои работи. Тези "mirel" и "cyberpunk00" със сигурност, а може би и третият участник са фалшиви акаунти, които си пускат теми с питания, след което си отговарят, като целта е линк билдинг, т. е. редовно си пускат спам теми. Например пуснатия от cyberpunk00 линк plasico.bg е 100% спам, а не е опит да се подпомогне истински потребител.

Между другото и аз съм нов тука, но преди ден два от скука толкова много стари теми разгледах, че поведението на cyberpunk00 (което споменавам по-горе) си е направо дразнещо...

: лаптоп

Сподели Страницата