Купувам фейбук страница

Дискусия в 'Покупко-продажба на Профили, Страници и Групи', започната от iveto89, 6 Дек 2017.

1. iveto89

iveto89 New Member

Член от:
    6 Дек 2017
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте!

Интересувам се от закупуването на фейсбук страница с възможно най-много почитатели от България.

Очаквам предложения! Благодаря предварително!

2. beautyFear

beautyFear DO YOUR BEST TODAY
    Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Здравейте и добре дошли във форума. Моля да дадете някакви по-конкретни параметри! Приятен престой във форума :)

3. Wolfdan

Wolfdan New Member

Член от:
    4 Окт 2017
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    30 к лайка 300 лв

4. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Колега, извинявай, нищо лично, но това е абсурдно. 300 лв. за 30 к. Ако решиш да намалиш цената, моля, изпрати ми страницата на ЛС и статистика.

5. Wolfdan

Wolfdan New Member

Член от:
    4 Окт 2017
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    Колега, сериозно ли ? Изглежда ми, че познаваш много добре цени и каквато и да е друга информация относно фб страници, защото коментираш под всеки пост. Много добре знаеш, че 1 лайк е = 0.01 ст. Винаги съм купувал страници с по 10 000 за около стотина лева, когато съм гледал обяви по ОЛХ и др съотношението винаги е такова, да не кажа и по-зле.
    300 лв са повече от нормално за страница само с българи, активна е и тези 30 000 са набавени по естествен начин. Ако искаш да се пазариш има и други начини, а не да ми наричаш цената абсурдна :D.

• Optimistic Optimistic x 1
  6. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Колега, по повод твоите, така да се каже, неподготвени нападки. Първо, коментирам под всеки пост, защото съм модератор в този форум и той до голяма степен ми помага да развивам няколко неща, които определят месечния ми доход. Второ, на цени съм се нагледал и ще продължавам да се наглеждам. Не се пазаря, нито пък искам по някакъв начин да влияя на обявата ти. Предполага се, че мога да изразя мнение и определена позиция. Притежавам страници и продавам във фейсбук стоки. Нека и аз да разбирам малко от покупко-продажба на страници. Благодаря за вниманието и приятен престой във форума. Успех!

7. Wolfdan

Wolfdan New Member

Член от:
    4 Окт 2017
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    Благодаря за пожеланията. Имам въпрос тогава. Щом разбираш от тези неща и се занимаваш с това усърдно, както и аз, каква е нормалната неабсурдна пазарна цена на страница 30 000 човека, 99% от България, с много добър рийч (30 000-160 000 рийч на пост) ? Не се заяждам, не го приемай като "нападки", че и неподготвени, просто ми е интересно.

8. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Ако се абстрахирам от таргет групата съм купувал и на 0.008 и 0.005 лв. Не казвам, че 99% БГ не е предимство, но всяка страница си има някакви предимства (таргети). Рийчът е доста добър и също продава. В твоя случай е както ти сам споменаваш "повече от добър". Нали не си мислиш, че съм хванал някакви балъци и съм им купил страниците за без пари. Всичко е до преговори и до търсене. Може точния човек да даде и 350 лв. за твоята страница. Вече страници бол, таргети бол и става много объркано.

9. Матей Христов

Член от:
    14 Ное 2017
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Притежавам една от най-големите групи продавалник , която генерира месечно 1000 нови потребителя. Групата е до момента с 45 000 човека и е перфектна за продаване , защото 90% от потребителите са жени , 99% от аудиторията са Българи. В групата дневно има по 3000 публикации - Въпроса е каква цена предлагаш за това съкровище ?

10. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Не смятам за редно да продаваш това "съкровище". Лично аз мисля, че е редно да монетаризираш максимално групата. Смятам, че месечно можеш да си докарваш доходи и то постоянни в бъдеще, които ще са доста повече от тези, които ще получиш при продажбата на групата.

11. Матей Христов

Член от:
    14 Ное 2017
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Тази група не ми подхожда на бизнеса. На месец изкарвам 10 пъти повече от колкото струва групата. Ще е по-полезна на човек , който продава вещи.

12. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    И пак можеш да я отдаден под наем. Не мисля, че трицифрената сума ще е по-голяма от наеми за 6м. напред.

13. Матей Христов

Член от:
    14 Ное 2017
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Бих я дал и под наем , но никой не търси това.

14. beautyFear

Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Какви пари би й търсил при наем и за какъв период от време?

15. Spasov90

Spasov90 New Member

Член от:
    9 Яну 2018
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте! Имам Фейсбук страница с 202 хиляди харесвания и 213 хиляди последователи страницата е предимно от българи много активна...

16. Виктор Миленов

Член от:
    27 Авг 2018
    Постове:
    22
    Харесвания:
    1
    имам няколко профила и страници с 37 к фена

17. Edusta

Edusta New Member

Член от:
    6 Окт 2018
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Продавам Фейсбук страница с над 1000 реални последователи от Варна. Аудиторията е предимно млади хора с деца.

18. Джени

Джени New Member

Член от:
    6 Яну 2020
    Постове:
    16
    Харесвания:
    0
    , продавам фейсбук страница със 10400лайка при интерес пишете ми

19. Джени

Джени New Member

Член от:
    6 Яну 2020
    Постове:
    16
    Харесвания:
    0
    Имам страница със 10400 лайка и 10500 последователи трябват ми пари иначе никога не бих я продала баща ми е болен и се побърквам няма от каде

20. Hasan

Hasan Member

Член от:
    21 Сеп 2016
    Постове:
    53
    Харесвания:
    2
    pishi mi 0896188104 dai link i cena na viber ili whatsaap

Сподели Страницата