Купувам Фейсбук профил

Дискусия в 'Покупко-продажба на Профили, Страници и Групи', започната от atanasof88, 22 Апр 2018.

1. atanasof88

atanasof88 New Member

Член от:
    22 Апр 2018
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Купувам фейсбук профил с Marketplace задължително

2. РФР

РФР Member

Член от:
    5 Май 2018
    Постове:
    31
    Харесвания:
    0
    И аз се интересувам да закупя разработен ФБ профил. Принципно как им въри цената?

3. M0LTENz0r

M0LTENz0r New Member

Член от:
    19 Май 2018
    Постове:
    9
    Харесвания:
    1
    50 лева на профил. 5000 приятеля, 1000 последователя. Мъжки/женски разработени - всякакви имам. Създадени от 2012г.

4. РФР

РФР Member

Член от:
    5 Май 2018
    Постове:
    31
    Харесвания:
    0
    Извинявайте за въпроса, ако не е на място, но страниците не се ли купуват предимно за последователите си? Т.е. аудиторията, която ще ти чете глупостите. По-скоро под 10% от нея, заради политиката на ФБ. Лайковете са просто един барометър дали някой харесва продукта ти, но ако поседователите са значително по-малко, това не е ли индикация, че нещо не е наред?

5. M0LTENz0r

M0LTENz0r New Member

Член от:
    19 Май 2018
    Постове:
    9
    Харесвания:
    1
    Кой е говорил за лайкове в тази тема? Аз продавам профили, не страници. Профилите са мъжки и женски. Имат по 4-5000 приятеля, много последователи. Отделно на снимки събират по 500-600 харесвания. Профилите са от 2012г., което е важно да се знае. Та, ако някой реши нещо, знае къде да пише. 50лв. на профил, при закупуване на повече профили - отстъпка.

Последна редакция: 21 Май 2018
  6. РФР

РФР Member

Член от:
    5 Май 2018
    Постове:
    31
    Харесвания:
    0
    Така е, прав сте. Грешката е в моя телевизор. Заблудил съм се, че става въпрос за страница.

7. M0LTENz0r

M0LTENz0r New Member

Член от:
    19 Май 2018
    Постове:
    9
    Харесвания:
    1
    Айде бе, на никой ли не му трябват развити профили в този форум? Дали ще си прави реклама от тях, дали ще се пускат линкове, дали ще се добавят хора в групи, дали ще се добавят фенове към страница, всеки си решава. Профилите са за това. Приятелите са 99% българи и някой друг турчин който продава локуми. Имат и последователи. На снимки събират 500-900 харесвания. Имам няколко женски, и няколко мъжки. 50лв. на профил.

: Facebook

Сподели Страницата