Каса на изипей

Дискусия в 'Франчайзинг', започната от nori_kod, 2 Юли 2015.

1. Stanislava N

Stanislava N New Member

Член от:
    24 Яну 2019
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    @ Галя Стефанова: Ако мога да попитам, Вашият офис в малък или голям град е, до колкото разбирам комисионните на транзакция хич неса големи.. и доходът, който визирате за месец е за по-голям град и човекопоток. Има ли някакво ограничение от броя трянзакции на месец, под който не може да се пада? Относнослужителите, които ще работят, дали има някакви специални изисквания? Предполагам има някакви обучения за тях? Софтуерът предполагам не е нещо кой знае колко сложен? Благодаря!

2. галя стефанова

Член от:
    11 Яну 2019
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Здравейте.В Сливен е офиса.В квартал е.Нямате никакво ограничение на транзакциите.Обучението се провежда от Изипей.Не е сложно но трябва да се внимава.

3. Kris7iyan

Kris7iyan New Member

Член от:
    3 Мар 2019
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Аз също се интересувам. Вие ли работите в касата или имате работник и парите които си докарвате са заплата или странична печалба? Другия е с какъв капитал трябва да разполагам за отварането освен парите за помещението? Благодаря.

4. citron

citron New Member

Член от:
    6 Мар 2019
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Привет, мен също ме интересува с какъв капитал е нужно да разполагам горе-долу в началото, както и има ли някакви такси на месечна база към Изипей или пък първоначална такава? Благодаря!

5. IvanoVasil

IvanoVasil New Member

Член от:
    4 Окт 2019
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Какво стана с темата ,някой да има прясна информация :)

6. галя стефанова

Член от:
    11 Яну 2019
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Здравейте отново.Да сама си работя .комисионна ми се вдигна на 1600 .Капитала с който работя е 10000 лева.Няма никакви такси към Изипей.Те си взимат достатъчно от процента който е договорен .Примерно те имат договор с ЕВН за 1 процент ,на вас ви дават 0,5 процента другите са за тях.Отделно имам и книжарница която направих в обекта при касата.Но има и друго ,че аз съм първата франчайз в града. От 6 години съм и имам постоянни клиенти.Доста колеги отвориха и затвориха след 2-3 месеца.Много станаха касите.

7. IvanoVasil

IvanoVasil New Member

Член от:
    4 Окт 2019
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Моята е идея не е за в конкретен град, а в квартал , който е близо до курортен комплекс.В самия комплекс няма никъде офис и персонала не е никък малък , както и живущите трябва да ходят съответно до близкия град за да си плащат сметките.Капиталът от 10000лв беше като стартов ли?

Последна редакция: 7 Окт 2019
  8. IvanoVasil

IvanoVasil New Member

Член от:
    4 Окт 2019
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    И относно техника като лаптопи, принтери и тн вие сами си ги подсигурявате ,а софтуера плаща ли се на изипей.За този доход колко ви е месечния оборот(ако не е тайна разбира се) и колко ви беше инвестицията.Просто искам да знам понеже съм млад и искам да знам подробности.

9. галя стефанова

Член от:
    11 Яну 2019
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Да сама си осигурявам техниката.Програмата не се заплаща.

10. IvanoVasil

IvanoVasil New Member

Член от:
    4 Окт 2019
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    А системи за сигурност камери и сот разполагате ли? Понеже те излизат доста скъпо ми се струва на базата на дохода които се получава на финала

11. галя стефанова

Член от:
    11 Яну 2019
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Да.Всичко е осигурено.Тъй като помещението е наше,сме го оборудвали добре.Нашето помещение е голямо 80 кв.и ни седна около 7000 всичко като начална инвестиция.Решетки, сот ,външни ролетни щори на вратата компютри 2 бр.принтер 2 бр.сейф 1 бр.и плотовете със шкафовете.Също така стъклата са доста скъпи.

Сподели Страницата