Еврофутбол франчайз

Дискусия в 'Франчайзинг', започната от zarkov1, 7 Апр 2015.

1. zarkov1

zarkov1 New Member

Член от:
    6 Апр 2015
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    Здравейте , наблюдавам че еврофутбол има навсякъде , някой занимавал ли се е с такъв бизнес ?
    Интересува ме колко срочни са договорите които предлагат и каква трябва да е инвестицията от моя страна ? Имам на идея за заведение околко 75 кв.м.

2. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    Преди две години щях да отварям техен букмейкърски пункт но ме спряха няколко неща, първото и най важното е че дават само 6% комисион, докато всички онлайн букмейкър предлагат 30% комисион, затова и се насочих към интернет сайт с такъв тип насоченост. Второто е многото изисквания от тяхна страна за самото помещение, локация човекопоток и още един куп неща. Иначе се печели, спор няма, още повече ако в самото помещение направиш е едно кръчме за пийване на биричка и гледане на мачове с приятели, печалбата е най вече от там, но в съчетание със залаганията би могъл за 75 м2 площ да си докарваш едни 2-3000 лева месечно като чиста печалба.

3. martin3

martin3 New Member

Член от:
    25 Юни 2015
    Постове:
    11
    Харесвания:
    0
    Франчайза е наистина печеливш бизнес, защото вече използваш наложения модел на известна фирма, но на практика можеш да си отвориш заведние, което е с цел да обслужва главно клиентите си, да кажем механа, ресторант или подобно и ако мястото е с огромен човекопоток мисля, че франчайза се обезсмисля ако предлагаш добро обслужване и добра кухня. Предполагам, че разходите пак ще са същите за самото помещение.

4. slavib

slavib New Member

Член от:
    25 Юни 2015
    Постове:
    16
    Харесвания:
    0
    Оказва се на практика, че трябва да се пресметне не само процента от печалбата, който дава Еврофутбол а и дали самото заведение ще прави някакъв оборот извън франчайза, той трябва да се използва за притегателна сила за нови клиенти и да се гонят обороти на стоки, които са с по-голяма печалба, аз поне така го разбирам.

5. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    Ако чакаш само на техния франчайз си умрял гладен, затова дадох идеята да се наблегне на консумация в комбинация с мачове на живо, нещо като фен клуб

6. bogomilkorbankolev

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    50
    Харесвания:
    0
    Да и аз имах идея да отворя такъв пункт но наистина има прекалено много изисквания а печалбата само от това се оказва минимална да ако имаш кафене което може да нагласиш да бъде и пункт си заслужава

7. mometo88

mometo88 Member

Член от:
    1 Юли 2015
    Постове:
    35
    Харесвания:
    4
    О хазарт се печели под каквато и да е форма, стига да имаш добър поток от хора го прави и ще го доразвиеш после с нещо странично.

8. Maverick

Maverick Member

Член от:
    27 Юни 2015
    Постове:
    472
    Харесвания:
    18
    Можете да си направите сметка за какви обороти става дума в този бизнес. Като имате в предвид, че е тенденция печалбата всяка година да се показва с десетина милиона. Според тази статистика излиза, че българина има все повече пари за харчене.

Ако някой се чуди дали да пуска франчайз, изобщо да не му мили.

9. beautyFear

beautyFear DO YOUR BEST TODAY
    Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Хазартната дейност е като алкохолизма -> порок и зависимост. Приходите винаги се увеличават. Подобна тенденция се наблюдава и в бизнеса с хранителните добавки. Последните години едно непрекъснато увеличение на приходите... Доста странни неща за мен, но явно за малцинството неща от които имат нужда.

10. Вагнер

Вагнер New Member

Член от:
    15 Май 2018
    Постове:
    9
    Харесвания:
    0
    Според мен това тази индустрия носи добри приходи на хората, които работят в нея, но най-вече онлайн. Можеш да започнеш с блог, уебсайт и да си афилиейт. Примери за подобни сайтове са много. Основния който най-много ми допада е този. Възможностите онлайн са неограничени, няма някакви луди изисквания и можеш да започнеш малко капитал. Еврофутболите не са супер рентабилни...

Сподели Страницата