Бързи кредити - уловки?

Дискусия в 'Счетоводство и Финанси', започната от lorraine.1, 27 Сеп 2015.

1. lorraine.1

lorraine.1 Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    134
    Харесвания:
    0
    Някой, който е вземал такъв кредит, би ли ми обяснил къде трябва да внимавам? Понеже ситуацията е такава, че ми трябват пари и то веднага, а от познат не мога да искам.

Четох доста, почти всички са недоволни, но аз съм убедена, че мога да си плащам месечните вноски без проблем, така че няма да закъснявам. При редовност от моя страна, има ли шанс да бъда измамена и ако да - то какви уловки крие самият договор?

2. beautyFear

beautyFear DO YOUR BEST TODAY
    Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Ако плащаш редовно нямаш никакви проблеми. Такива бързи кредити чакат да стъпиш на криво и се започва. Ако си планирала всичко, няма от какво да се притесняваш. Измамите (големите лихви) започват в момента на забавяне на вноската. Все пак те съветвам да се обърнеш към доказали се, големи фирми за бързи кредити.

3. isamil.kazakov

isamil.kazakov New Member

Член от:
    1 Фев 2016
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте!
    В днешно време има много начини да се заемат пари. Най-добрият избор е бързи кредити.
    Виж сайтове за сравнение кредит. Там можете да видите всички свеждане информация.
    Един пример - http://www.creditwok.com/bg/brzi-krediti-online/

4. beautyFear

beautyFear DO YOUR BEST TODAY
    Екип 3mart

Член от:
    22 Юли 2015
    Постове:
    688
    Харесвания:
    31
    Хммм доста интересно. Събрана информация на едно място. Добро порталче. Направи ми впечатление долу ляво не трябва ли да е България, а не Българи?

5. bari03

bari03 New Member

Член от:
    25 Мар 2021
    Постове:
    10
    Харесвания:
    0
    не се занимавайте с бързи кредити

Сподели Страницата