Бизнес с млекомати

Дискусия в 'Стартиране на Бизнес', започната от pa4o, 3 Юли 2015.

1. pa4o

pa4o New Member

Член от:
    23 Мар 2015
    Постове:
    28
    Харесвания:
    4
    Здравейте,

Какво мислите за бизнеса с млекомати? Има ли той почва за развитие? За тези, които незнаят какво представляват млекоматите - те са като кафемашини, но се зареждат с прясно мялко, направо от фермите. С две думи - отивате да кварталния млекомат, пускате 1 лев и си точите 1 литър истинско мялко.

2. Maverick

Maverick Member

Член от:
    27 Юни 2015
    Постове:
    472
    Харесвания:
    18
    Интересна идея. Според мен ще има много желаещи да си купят. Но как седи въпроса с поддържането на прясно мляко, защото ако е на топло ще се развали. Ако няма консерванти - същата работа.

• Agree Agree x 1
  3. Tobleroom

Tobleroom Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    136
    Харесвания:
    2
    Обожавам да си взимам мляко от млекомат, много по-евтино и удобно е. Пък е и по-вкусно. Но какво ми прави впечатление? Почти никъде не се срещат. Моят град е малък, знаех точно за 1 млекомат, но го махнаха за по-малко от година. Не знам защо, дали защото бизнесът не върви или лични причини...
    Но аз наистина харесвам идеята!

• Agree Agree x 1
  4. nori_kod

nori_kod Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    100
    Харесвания:
    0
    Може би не е имало печалба за това да са я махнали.

Пачо, то не пречи да се пробва да и да се види. Може пък ти да имаш късмет.

5. Jason L

Jason L Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    135
    Харесвания:
    1
    Млякото, доколкото знам в млекоматите е сурово. Може би това кара повечето хора да си купуват мляко, което е подходящо за директна консумация. Но кой знае, аз лично никога не съм си купувал и познавам само 1 жена, която купува само от там, но тя си е ценител на истинското, а това в млекоматите е такова. То зависи и какъв ти е млекомата, де, но аз тези, които съм виждал, шишетата им са отстрани и всеки може да си взима. Може да си имаш проблеми с хулигани.

6. MyWeb

MyWeb Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    82
    Харесвания:
    9
    Аз честно казано сега за първи път чувам че има такова от СОФИЯ съм никога не съм виждал нещо такова а мога да кажа че съм почти 90% в движение на мене много ми харесва като идея гледам че даже се и продават, ако всичко с млякото е наред бих си купил даже за кефа :D :D

7. honi

honi Member

Член от:
    2 Юли 2015
    Постове:
    100
    Харесвания:
    0
    Няма защото няма пазар за такъв продукт. Още повече ако пък е и сурово млякото.

8. pepo_999

pepo_999 Member

Член от:
    26 Юни 2015
    Постове:
    441
    Харесвания:
    15
    Лично аз не съм виждал подобен автомат, не съм и чувал дори, предполагам че има някаква защита от разваляне на продукта, ако автора има снимки не е лошо да пусне за да ги видим, а като цяло и аз бих си купил мляко като хем ще ми е по лесно и удобно, хем няма да вися по опашки за едното мляко

9. sweatlana

sweatlana New Member

Член от:
    4 Юли 2015
    Постове:
    18
    Харесвания:
    0
    Аз също съм от тия където сега чуват за такова нещо. То най-интересно ми е, колко често се сменя млякото, защото дори и да се купува и да не се купува, предполагам, че за ден, два в такава машина, може да се вкисне или нещо от сорта.

Сподели Страницата