Баничарница

Дискусия в 'Основен Бизнес Форум', започната от lubomir989898, 15 Май 2020.

?

Бихте ли си купили баница през нощта?

1. да

0 вот(а)
    0.0%
  2. не

0 вот(а)
    0.0%
  1. lubomir989898

lubomir989898 New Member

Член от:
    15 Май 2020
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте. Нов съм в сайта и се извинявам ,ако не пускам темата където трябва. Въпросът ми е какво мислите за отварянето на баничарница. Имам спестени около 10,000 лева, като имам възможност да изтегля още 40,000 и без проблем да си изплащам вноската. Искам баничарницата да е денонощна. Въпросите ми се следните:

—Колко горе-долу ще излезне началната инвестиция. Например оборудване, материали, обзавеждане, документи, лицензи. Ще ми трябва баничар. Колко би ми искал един баничар за да ме обучи поне в началото.
    — и най-важният въпрос колко горе долу може да докара чист доход на месец една баничарница в град като Пловдив. Тук има регистрирани около 360,000 човека, но реално са двойно повече. Не разбирам много и се извинявам ,ако въпросите ми са малко неадекватни. Поздрави

2. gogogo

gogogo Member

Член от:
    11 Юли 2018
    Постове:
    101
    Харесвания:
    15
    Аз лично не си купувам баница, заради кокосивите масла и фалшивите сирена с които ги правят. От друга страна ако използваш качествени продукти, то никой пак няма да ги купува, защото къде му е гаранцията, че са такива? По-скоро ще си мислят, че си надул цените.
    Заради горното не отговорих на анкетата. Ако кажа "не" ще е подвеждане, защото нощта няма нищо общо с решението ми. Естествено не бих лъгал и с "да".

Сподели Страницата